Rustpunt op Facebook
POSTS OP DE SOCIALE MEDIA
Facebook Posts
Kerst en rouw.
Martine Raeymaeckers is onder andere rouwtherapeut en begeleidt mensen die te maken hebben gehad met een groot verlies en die vastlopen in hun rouwproces.
Nu we in de feestdagen belanden heeft Martine 11 tips opgemaakt om tijdens moeilijke dagen eens kijkje naar te nemen. 🤍
Alvast de beste wensen voor 2023 van heel ons team! 💫
... Toon meerToon minder
- Likes: 31
- Shares: 0
- Comments: 6
Wij zitten er middenin begin die jaar mijn moeder nu mijn vader nog die bij jullie ligt. Het blijft zo zwaar zelfs wanneer je het ziet aankomen. Dank jullie wel weeral voor de goede zorgen. ♥️
Mooi de gerechten van grootouders in ere houden tijdens de feestdagen zo zij ze er ook een beetje bij . Rijstpap ( zonder safraan ) met kriekjes en iedereen vind dat lekker 🥰🥰🥰
Het leven is soms rouwen maar ook soms genieten, al dan niet van de kleine dingen in het leven. Ze helpen je mee door je rouwen.
Dank je wel Martine en rustpunt
Warme en liefdevolle feestdagen 🌲❤😘
WereldLichtjesDag
Op zondag 11 december steken we wereldwijd kaarsjes aan ter nagedachtenis van het kind dat niet meer bij ons is. 🤍💫
Onze gedachten zijn bij jullie.
... Toon meerToon minder
'We moeten onze geliefden die gestorven zijn niet loslaten. We moeten ze gewoon op een andere manier leren vasthouden.' (Manu Keirse)
Aan elk van jullie: een rustige, verbonden Allerheiligen gewenst!
#rustpuntbegrafenissen #allerheiligen #ekeren #zandvliet #berendrecht #stabroek #hoevenen #rouwcentrum
... Toon meerToon minder
Vandaag op 1 November verjaardag mijn geliefde moeder. deze kaars brandt nu ook voor haar.🌹
Mooie tekst 😘
Dankjewel 💖😘
Dankjewel ❤
❤️
🙏❤️⭐️
💖
❤️❤️❤️❤️
🕯🕯🕯
❤️
Verslagje van onze ingetogen herdenkingswandeling gisteravond.
We moeten allemaal onze dierbaren missen. Daar kunnen we niet omheen.
Maar ... we hoeven het niet alleen te doen. Er is altijd iemand in de buurt om te luisteren, je een hart onder de riem te steken.
Wij wensen jullie rustige, verbonden Allerheiligendagen. 🍀🤍
#rustpuntbegrafenissen #rouwcentrum #hoevenen #stabroek #ekeren #zandvliet #allerheiligen #allerzielen
... Toon meerToon minder
Prachtig ..ingetogen ..vol liefde ...bij elkaar in verdriet ... Mooi initiatief! Had ik er maar bij kunnen zijn 💖😘
Jammer dat ik int ziekenhuis lig
Mooi initiatief Rustpunt 🥰
Mooier kan het niet…jullie verbondenheid is prachtig…zo voel ik het ook.🥀
Samen delen=nooit alleen ♥️⭐
Zo warm, zo sereen, zo ondersteunend! Hartelijk dank!💖
Grote dankjewel voor jullie fijne initiatief deze vooravond. Dit was echt een sereen en warm moment in deze dagen ❤️❤️
Wij vonden het ook heel mooi .
Bedankt om dit te organiseren
Blij dat ik erbij was. Heb ervan genoten ❤️
Het was heel mooi. Bedankt ❤