Online condoleren
HIER KAN JE ONLINE JOUW DEELNEMING BETUIGEN. JE BERICHT IS OOK DOOR ANDEREN TE ZIEN VIA DEZE PAGINA'S.
DE FAMILIE ONTVANGT JE BERICHT RECHTSTREEKS.
INDIEN U LIEVER PRIVÉ UW DEELNEMING BETUIGT DAN KAN U HEN EEN KAARTJE STUREN OF ONS VIA MAIL EEN BERICHT STUREN DAT WIJ AAN DE FAMILIE BEZORGEN.
Josephina Aelbrecht
Geboren op 18 juni 1953
Overleden op 10 november 2022
De uitvaart vindt plaats op 19 november 2022 om 10:00
Aula Rustpunt
Onderaan deze pagina kan u het rouwregister tekenen. Indien u bloemen wenst te bestellen, dan kan u via het bloemen-en-kransenformulier contact met ons opnemen. Rouwregister tekenen Bloemen bestellen
Berichten rouwregister
Hier kan je online jouw deelneming betuigen. Jouw bericht wordt hier binnen de 4u gepost en later aan de familie bezorgd.
Ingrid Wagemans
Ik ben jarenlang een collega geweest bij Unilever,heb vele jaren met Fien samen gewerkt,we zijn een tijdje elkaar uit het oog verloren maar enkele weken voor Fien is overleden had ik haar nog gecontacteerd en we hadden afgesproken na mijn skivakantie eens samenkomen , nu kreeg ik mijn kerstkaart terug die ik naar haar had gestuurd en op de achterzijde overleden , ik kon het niet geloven, heb dan naar haar gsm gebeld en en kreeg te horen dat hij niet meer verbonden is , dan ben ik gaan zoeken en heb ik haar overlijdings berichtje gevonden, ik kon het niet geloven,ik was er niet goed van , ik weet dat haar zoon voor haar alles was maar ik heb daar geen gegevens van ,ik wens hen veel sterkte toe en mag mij altijd contacteren ,Ingrid Wagemans
Hilde Roels
Josephina, de voorbije dagen ben jij heel regelmatig door mijn gedachten gegaan. Jouw hulpvaardigheid, inzet, betrouwbaarheid, loyaliteit zal ik niet vergeten. Je enthousiaste verhalen over je kleinkinderen spraken boekdelen. Je liefde voor je zoon en schoondochter stak je niet onder stoelen of banken. Er rest mij alleen te hopen dat voor hen de pijn van het verlies door mooie herinneringen kan verzacht worden.
Veel sterkte morgen en de komende dagen.
Dr. Roels
Marc Boeynaems
Josephine heeft vele jaren voor ons gezorgd in de leraarskamer van PITO.Veel sterkte aan de familie.Mijn oprechte deelneming.
Marc Boeynaems
Donckers Pelgrims
Lieve buurvrouw,
Wat gaan wij en de kindjes jouw missen.
Zon lieve en behulpzame dame!
En zoals je weet noemen onze jongens jouw de lieve buurvrouw.
Je gaat hier nog vaak mooi herinnerd worden.
Maar nu gaan we het onverwachte verlies van je nog even moeten laten bezinken.
Want de tijd stond letterlijk even mee stil voor ons bij het horen van je overlijden.
Wij wensen jouw familie oprecht veel steun toe in deze moeilijke dagen.
Onze deelneming en heel veel sterkte!
Veel liefs Je buren van 107
Dieter Anke Jesse Stan
Anthonissen - Van Deun Fons & Flora
Het is al 15 jaar geleden dat ik Josephine als collega kende. Ik blijf Josehine herinneren als een correcte en vriendelijke collega in pito, blij om haar gekend te hebben.
Mijn innige deelneming aan de familie.
Fons Anthonissen
Kerremans service nv
Afscheid nemen van jullie geliefde moeder is droevig en moeilijk ,
Laat de mooie herinneringen je troosten .
Veel liefs,
Peggy en Joris
Lieve Josephina, veel te vroeg ben je moeten gaan. je was altijd graag op feestjes en bijeenkomsten. Je zal worden gemist door familie en vrienden.
Oma & Opa van Lise en Lily Geuens
Ons medeleven met het verlies van juf Joske.
❤️
Julie Cardinael
Lieve juf Josephine,
Lise was verzot op je. Rust zacht.
Onze innige deelneming aan je familie.
Maris Wim
Beste Steve, Deborah en kinderen,
Gecondoleerd met jullie plots verlies…
Wim, Sandra, Max en Kaat
Patricia de Bruyne Ibens
Lieve Josephina .. je was en blijft voor ons een top vrouw …een toffe vriendin
💞 rust zacht
Onze innige deelneming aan jullie allemaal ….familie …vrienden …collega´s
Kim Röttger
Innige deelneming
Steve, Zoë & Amber en familie
Zo onverwacht ben je heengegaan, zonder afscheid te kunnen nemen van niemand, maar vergeet 1 ding niet we gaan je nooit vergeten, je was een echte TOP MADAM ❤️❤️❤️
Nicole van diepenbeeck
Innige deelneming en veel sterkte we gaan ze nooit vergeten.
van Hassel Martine - Vanderhaegen Guy
Heel veel sterkte aan familie. Haar zoon een kleindochters waren haar alles. Zij was een super lieve vrouw en collega.
van der Horst Harry
Beste Steve en familie, dit bericht komt echt als een donderslag bij heldere hemel. ik wens jullie heel veel sterkte om dit plotse verlies te verwerken. Koester de mooie herinneringen aan haar
Tanja Claes
Lieve familie ,
Heel veel sterkte in deze moeilijke periode .
Tanja lauryssen
Heel veel sterkte aan de familie met dit enorme en plotse verlies
Cuypers stany claessens vera
Veel sterkte
De langh Carine
Sterkte aan de familie en de vele vrienden. Wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt ❤❤❤